Witamy
Miło nam gościć Państwa na naszej stronie internetowej. Zachęcamy do zapoznania się z zakresem świadczonych przez nas usług.
Jesteśmy na...
Polub naszą stronę na Facebooku i bądź na bieżąco
Zapraszamy!!!
Nowa Stacja Kontroli Pojazdów Car-Cord
O firmie

Car-cord to przedsiębiorstwo z ponad dwudziestoletnią tradycją. Jego twórcy wyszli naprzeciw potrzebom rynku brzeskiego i w 1991roku powstała niewielka stacja kontroli pojazdów o powierzchni 84m², z jednym stanowiskiem naprawczym. Fachowość, rzetelność i przemyślana polityka rozwoju firmy zaowocowały już w 1992roku pozytywnym świadectwem wydanym przez Państwową Inspekcję Pracy.

     Obecnie powierzchnia, na której stacja diagnostyczna Car Cord świadczy swoje usługi, zajmuje 350m² i dysponuje czterema stanowiskami naprawczymi.

     Firma współpracuje z wieloma największymi hurtowniami z całego kraju i zagranicy. Jej pracownicy systematycznie podnoszą swoje kwalifikacje i doskonalą warsztat pracy, uczestnicząc w szkoleniach takich znanych grup, jak „Bridgestone”, „Micheline”, „Continental” czy „Goodyear”.

     Car-Cord świadczy szeroki wachlarz usług m. in. usługi wulkanizacji, regeneracji felg aluminiowych, przeglądy rejestracyjne oraz okersowe wymiany opon i oleju. Prowadzimy także sprzedaż opon nowych i używanych. Klientami zakładu są właściciele samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych, a także motocykli. Doświadczenie pracowników oraz zaawansowany sprzęt, którym się posługują pozwala na profesjonalną obsługę zarówno klientów prywatnych jak i dużych firm posiadających własną flotę.

     Ciekawym jest fakt, że nasza stacja kontroli pojazdów należy do Brzeskiej Grupy Rajdowej, zajmując się zarówno logistyką, jak i serwisem samochodu biorącego udział w ogólnopolskich zawodach.

DANE
KONTAKTOWE
Car-Cord
ul. Krakusa 4
tel. 77 416 95 44
ul. Robotnicza 2
tel. 77 4 16 00 33
Brzeg, 49-303
carcord@wp.pl

+48 602 581 842

fax. 77 416 95 44